Mamy całościową propozycję do O.S.K.

Mamy całościową propozycję do O.S.K. Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning szkolenia okresowe, programy nauczania, podręczniki,
Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji przyśpieszonej kierowców.
Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Edukacji Zawodowej CARGO rozwiąże Twoje problemy! Jeżeli podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator samochodu ciężarowego w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę, egzamin państwowy.
Wszystkie elementy nauki odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
Nasza oferta dla osk: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach trudnych mogą odbyć się także w Twoim ośrodku!
Przyjeżdżamy w dowolne miejsce w kraju. Otrzymaliśmy status super osk!

Szczegóły strony www.coos.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.coos.pl:

Mamy całościową propozycję do O.S.K.

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najnowsze wiadomości: